אודות TORY

האחיות טלי ואורי. גדלנו בבית שכולו מתוק, בית שבו נמצא שוקולד בכל ארון, מגירה ואפילו בשידה ליד המיטה.
בחרנו יחד להנציח את המפעל המתוק עליו גדלנו ולייצר ממנו עולם חדש שייתן לנו את האפשרות לעסוק בתשוקה הגדולה שלנו ללא הפסקה.
כך יצרנו לנו את TORY מארזי שוקולד מעוצבים – הממלכה האיכותית הפרטית שלנו לייצור שוקולד בעבודת יד מחומרי גלם שנבחרים בקפידה ומתעדכנים מההיצע המגוון בשוק בארץ ובעולם.

House of Chocolate –  לא בכדי זה השם שבחרנו. את המפעל שלנו הקמנו ממש בביתנו הפרטי בחדר קטן שהפך למעבדת שוקולד מתקדמת שבו אנו פועלות ללא לאות לנסות, לחדש, לטעום ולהגיע לתוצרים המדויקים שיתאימו לכל אוהבי השוקולד.

החזון שלנו הוא לספק לכם חווית 360 מעלות! החל מאריזה מוקפדת לצד שירות אישי ומותאם ועד ליצירת חוויה קולינארית לכל יולדת, גבר מאוהב או סתם בוס מפנק 🙂

בתשוקה מתוקה,
שלכם, טלי ואורי.

אוהבי השוקולד, אתם חייבים להכיר את טורי

יש מעט שוקולטיירים שמרגשים אותנו ממש, ובכל פעם שנוסף אליהם מישהו חדש השמחה גדולה.

אורי

אורי - שוקולטיירית

נשואה לעמית, אם לניקי, טומי ורוני. מתגוררת ברמת השרון. עד לא מזמן עסקתי בהנהלת חשבונות אך היה ברור לי זמן רב שאני צריכה להפנות את כל המשאבים שלי כדי לעסוק במה שמסב לי הכי הרבה אושר – מתוק.

בשנתיים האחרונות החלטתי שאני הולכת אחר רחשי ליבי וכך מצאתי את עצמי מוסבת מדוחות כספיים לשיטות טמפרור מתקדמות.

טלי

טלי - שוקולטיירית

נשואה טרייה, מתגוררת בהרצליה ומתעסקת לשלוותי ולפרנסתי בשוקולד כבר כ-7 שנים.

רכשתי כלים רבים בארץ ובחו"ל, למדתי ב"אסטלה","Callebaut Chocolate academy" בלונדון , "Lililoveme Academy" ואת הפרקטיקה יישמתי אצל השוקולטיירים הטובים ביותר בארץ.

פגשתי אנשים מגוונים בטעמם לשוקולד, נחשפתי לבקשות מיוחדות של לקוחות שמעריצים ומעריכים שוקולד איכותי וייצרתי עבורם טעמים ושילובים חדשים.

חפשו אותנו במדיה החברתית

×

עגלת קניות

דילוג לתוכן