שוקולדים מעוצבים

שוקולדים מעוצבים – מתנה נפלאה לכל אירוע: כשאתם רוצים להפתיע מישהו אהוב, או רוצים לשלוח שי מיוחד לחבר יקר, או אם אתם מעסיקים עובדים ורוצים להפתיע אותם לקראת החג ואתם מתלבטים במה לבחור? יש מתנה שתמיד תעשה שמח בלב וטעים בפה והיא פופולארית בקרב ישראלים רבים. המתנה המומלצת היא, שוקולדים מעוצבים, מתנה מושלמת ונפלאה לכל אירוע.

שוקולדים מעוצבים במגוון טעמים

כשאתם מזמינים באתר האינטרנט מארזי שוקולד מעוצבים, אתם מקבלים אותם באריזה צבעונית ויפה ואם תרצו גם בתוספת מיתוג. שוקולדים מעוצבים, מגיעים גם במבחר גדול ומגוון של סוגים, ובמבחר מרהיב, צבעוני ויצירתי במיוחד של טעמים, ואפשר להרכיב את ההזמנה שלכם בהתאמה אישית על פי בחירתכם. לכן השוקולדים המעוצבים בהזמנה אישית הם המתנה הנפלאה לכל אירוע. היו שלווים, רגועים ובטוחים שהבחירה הנבונה שלכם תפתיע ותשמח את יקיריכם.

מי מייצר שוקולדים מעוצבים?

את השוקולדים המעוצבים מכין ומייצר בדרך כלל  השוקולטייר. זהו אדם שמקצועו הוא אומנות עיבוד והכנת ממתקים, וגם מוצרים שונים משוקולד. הוא בדרך כלל אדם המכיר את הטכניקה הבלגית של יצירת פרלינים בתבניות, ואת הטכניקה הצרפתית של חיתוך וטבילה של פרלינים. השוקולטייר הוא בדרך כלל איש בעל יצירתיות וכשרון בפיתוח מתכונים שונים למילוי פרלינים בכדי להגיע להרמוני של מרקמים וטעמים.

השוקולטייר המקצועי, פעמים רבות יודע להכין ולייצר שוקולד, החל מהשלב הראשון ועד השלב הסופי של השוקולד לאכילה. החל מגוש הקקאו המוצק והמריר, המגיע מחו”ל, ובדרך כלל מברזיל שבדרום אמריקה.

שוקולטייר גם מתמחה בדרך כלל בשיטות המסורתיות וגם המודרניות של עיבוד השוקולד, של הכימיה של השוקולד, הטעמים והמרקמים שלו, והשימוש בתבניות בנוסחאות ומתכונים ליצירת מסות כמו גנאש, סירופ סוכר וקרמל, ועוד טעמים אותם הוא בוחר למלא בפרלינים שהוא מייצר למשל.

מהם סוגי הפרלינים בטעמים?

פעם הפרלינים היו מסוג אחד ,ממולאים בטעם אחד בדרך כלל מתוק , היום עולם הפרלינים התברך ביצירתיות נפלאה והשוקלטיירים היום , לאחר שגילו כי הטעם המתוק הדומיננטי יכול להשתלב עם טעמים נוספים ולהיות טעים לחכיך. השכילו לייצר והיום הם משלבים בטעמי המילוי של הפרלינים את כל חמשת הטעמים, וכך מגוונים את הטעם. היום כשאתם אוכלים פרלינים, תוכלו להרגיש בנוסף לטעם המתוק והראשוני,בטעמים נוספים כמו מלוח, מריר, חמוץ ואף חריף. קיים גם שוקולד עם צ’ילי. ניתן למצוא מבחר טעמים בפרלינים ממולאים וביניהם אפשר למנות : פרלין בטעם רום, פרלין בטעם קולי פטל, בטעם קינמון ודבש, פרלין בטעם נוגט שומשום קראנצ’י, או ממולא במרציפן משכר עם גנאש תפוזי, יש גם פרלין מרמלדת פסיפלורה עטופה בגנאש שוקולד לבן, ומרמלדת ליצ’י עטופה בגנאש מי וורדים, ועוד. בכל מקרה כשאתם מזמינים מתנה של שוקולדים מעוצבים, אתם יכולים בקלות לראות את המבחר כולו בתמונות באתר להשלמת הבחירה.

לחצו כאן לפרטים אודות סלסלת שוקולדים.

×

עגלת קניות