פרלינים

פרלינים – מתנה נפלאה לאנשים שאתם אוהבים: אחת הדרכים הנפלאות להגיד תודה למי שאנחנו מוקירים, למי שהושיט לנו יד לעזרה, לגננת של הילד בסוף השנה, למורה לאנגלית שהתעקשה ולא ויתרה, או למנהלת שהשקיעה בילד עוד טיפה, למדריך בצופים, לשכנים שעזרו עם הכלב, לחבר שתומך בנו בכל עת, לבוס שהגדיל ראש ונתן לנו הזדמנות, או לחבר הילדות שנשאר לצידנו לאורך כל השנים, אחת הדרכים הנפלאות לומר תודה היא באמצעות מתנה מתוקה טעימה ויצירתית משוקולד בצורת פרלינים.

פרלינים משוקולד במגוון טעמים

הפרלינים, הם ממתק שוקולד נפלא, הפופולרי היום בבחירת מתנה לאנשים שאתם אוהבים או רוצים לומר להם תודה. ממתקי שוקולד הללו מגיעים במבחר גדול, עשיר ויצירתי של טעמים וצבעים, וניתן לבחור במתנה של אריזה בהתאמה אישית, לפי התקציב.

כל שעליכם לעשות בכדי שיקירכם יקבלו את המתנה הטעימה והמתוקה הזאת באריזה אישית, בקלות וביעילות וללא מאמץ רב של התרוצצות בין חנויות ממתקים, הוא להיכנס לאתר האינטרנט המספק מגוון רחב של פרלינים בהתאמה אישית, ולבחור ממגוון הטעמים העשיר המפורט והמוצג בתמונות צבעוניות הממחישות את טיב ואיכות המוצר.

איך בוחרים מֻלְיוֹת בהתאמה אישית?

פרלינים משוקולד בהתאמה אישית, יכולים להיות מתנה מגוונת ושונה בגודל, ובצבע ובטעם, לכל מי שאתם רוצים להודות לו. אתם תמיד יכולים גם להתאים עבורו את הטעם של הפרלין. אפשר לבחור במתנה אחידה של מוצר זה בטעם אחד, למי שמתאים טעם אחד בלבד. אפשר לשלב שני טעמים וכמובן אפשר גם להתפרע ולהיות יצירתיים במיוחד לאנשים ספונטניים שאוהבים הפתעות ולשלב אחד מכל אחד מהמגוון העשיר של טעמים וצבעים, כך שבכל פעם שיקירכם יאכל פרלין משוקולד, הוא יטעם טעם חדש ומפתיע שהוא לא מכיר, אתם יכולים לשער שהמתנה לא תישאר יותר מדי זמן על השולחן. כמובן כדאי לזכור לבחור באריזה צבעונית מתאימה ולכתוב פתק אישי של תודה.

באילו טעמים ניתן לייצר פרלינים שוקולד?

היום ניתן למצוא מוצר זה בכל כך הרבה טעמים, המגוון והמבחר רק הולך וגדל, כל שוקולטייר שמייצר את ממתק השוקולד הקטן, הרך והממולא הזה הוא בעצם אומן במלאכתו, הוא בדרך כלל נוהג להמציא טעמים חדשים מדי פעם, כדי ליצר איכות חדשה ומעניינת לפרלין משוקולד. מבין הטעמים של פרלינים משוקולד ניתן להמליץ בין היתר על:  כאלה נממולאים במרמלדת פסיפלורה עטופה בגנאש שוקולד לבן, או מרציפן משכר עם גנאש תפוזי, או מרמלדת ליצ'י עטופה בגנאש מי וורדים, פרלין רום או פרלין נוגט שומשום קראנצ'י, פרלין פטל, קינמון ודבש ועוד הרבה טעמים מופלאים. תוכלו להיות שמחים ובטוחים שלא תפספסו, כי פרלינים משוקולד היא כאמור מתנת תודה מושלמת לאנשים שאוהבים.

מי מייצר את ממתק השוקולד הקטן הזה?

פרלינים משוקולד מיוצרים גם בתעשיית ייצור השוקולד, וגם בקטן ובאופן ביתי כשוקולד בוטיק, את השוקולדים המעוצבים מכין ומייצר השוקולטייר בדרך כלל. זהו אדם שמקצועו הוא גם אומנות של עיבוד והכנת ממתקים, וגם של מוצרים שונים משוקולד. השוקולטייר הוא בדרך כלל אדם המכיר את הטכניקה הבלגית של יצירת שוקולד זה בתבניות, וגם את הטכניקה הצרפתית המסורתית של חיתוך וטבילה. השוקולטייר בדרך כלל הוא איש בעל יצירתיות וכשרון בפיתוח מבחר מגוון של מתכונים שונים ומשונים ולעתים מפתיעים בטעמים, למילוי של הפרלינים בכדי להגיע להרמוניה של מרקמים וטעמים.

השוקולטייר הוא איש מקצוע לכל דבר, שלמד את המקצוע והוא מתמחה בשיטות המסורתיות של פעם וגם המודרניות של עיבוד השוקולד, ושל הכימיה של השוקולד, והשימוש בתבניות בנוסחאות ומתכונים ליצירת מסות כמו גנאש, סירופ סוכר וקרמל, ועוד אותם הוא בוחר למלא בממתק השוקולד הקטן שהוא מייצר.

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות מתנה ליולדת

×

עגלת קניות

דילוג לתוכן